Opinie klientów o RS Auto Serwis

Opinie

Iwo
Iwo
10/04/2022
Zweryfikowana
Wysoki poziom profesjonalizmu - to da się wyczuć w samej rozmowie, ale też widać po efektach pracy. Jednak co bardzo ważne i wyjątkowo rzadko spotykane w realiach mechaniki samochodowej - uczciwość i szczerość.
Basia Strozyk
Basia Strozyk
13/01/2022
Zweryfikowana
Od wielu lat powierzam swoje auto w ręce RS Auto Serwis i mam ogromne zaufanie do tej firmy! Super kontakt i świetna jakość!
Piotr Tatka
Piotr Tatka
04/01/2022
Zweryfikowana
Najlepsi w swoim rodzaju
ddivix
ddivix
07/11/2021
Zweryfikowana
Profesjonalizm, słowo które najlepiej określa ten warsztat zawsze trafna diagnoza. Bardzo polecam jeżeli ktoś ceni sobie swój czas i pieniądze.
Darek Darecki
Darek Darecki
06/11/2021
Zweryfikowana
Każdy samochód trzeba co pewien czas oddać do warsztatu. Auta wymagają przeprowadzenia w nich czynności serwisowych, jak również wymaganych napraw. Niestety, nadal można natrafić na warsztat samochodowy, który nie jest bliski ideałowi. A to jest powodem stresu, straty czasu, niepotrzebnych wydatków, czasami bardzo wysokich, nawrotów awarii, a często nawet jej pogłębienia. Jak uniknąć takich sytuacji? I tak poznałem pana Romana z RS AUTO SERVIS Który nigdy nie odmówił mi pomocy, nie zawiódł dał poczucie pewności ze mój samochód jest w dobrych rękach Fachowość , doskonała komunikacja Zawsze znajdzie czas żeby wyjaśnić i omówić potrzebna naprawę , nie wymyśla , nie dodaje i każda naprawę szczegółowo konsultuje z klientem zwłaszcza w zakresie cen Ostatnio już nawet go nie pytam o koszty po prostu wiem ze będzie rzetelnie i fachowo 🙂 A co najlepsze to jest tez doskonałym konstruktorem nowych pomysłów i nowatorskich rozwiązań 🙂 Polecam go tez w zakresie napraw i wszelkiego typu przeróbek w przyczepach kempingowych :))) Na prawdę serwis warty uwagi godny polecenia :)))
jus
jus
11/05/2021
Zweryfikowana
Polecam!!!!
Marek F
Marek F
09/04/2020
Zweryfikowana
Profesjonalne podejście do tematu już po rozmowie o objawach w aucie gość postawił diagnozę i rzeczywiście tak było naprawili co trzeba i fura chodzi . Polecam
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Dbamy o klientów i dbamy o ich bezpieczeństwo, dlatego też nigdy nie oferujemy beznadziejnej jakości części używanych zamienników. Nie poddajemy się marketingowi brandów czy siły logotypów, polegamy wyłącznie na doświadczeniu. Rekomendujemy wyłącznie części niżej wymienionych producentów: YOKOHAMA, KORMORAN, HANKOOK, PIRELLI, CASTROL, BRIDGESTONE, BOSCH, FIRESTONE, FULDA, CONTINENTAL, DUNLOP, DĘBICA

O nas
RS Auto Serwis Roman Walczak
Chcesz umówić się na przegląd? Masz pytanie o nasze usługi? Z przyjemnością odpowiemy odpowiemy na nie. Zadzwoń!
Kontakt
RS Auto Serwis Roman Walczak
Wiśniowa 34
62-052 Komorniki
Zadzwoń
+48 888 170 171
Zadzwoń
Przewiń do góry